Kontakt

Institut pro demokracii a ekonomickou analýzu (IDEA)
při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR

Politických vězňů 7, 110 00 Praha 1
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
mobil: (+420) 602 698 440
tel: (+420) 224 005 146

Jak se k nám dostat:

  
 

Odběr oznámení:

Chcete-li dostávat pozvánky na akce IDEA, oznámení o vydání studie či odebírat náš elektronický zpravodaj, napište nám na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo se přihlašte k odběru novinek na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/ideacerge/.

Vzhledem k nedávným změnám v právních předpisech jsme povinni Vás požádat o potvrzení, že souhlasíte s uchováváním Vašich osobních údajů. Data budeme uchovávat maximálně 10 let, a to v rozsahu jména, příjmení a e-mailu. Data používáme k zasílání informací o nadcházejících událostech a seminářích, a rovněž k informování o výstupech IDEA, dále pro interní účely. Výsledky zpracování dat jsou anonymizovány a jednotlivci z nich nemohou být identifikováni. Vaše osobní údaje nikdy nesdělujeme třetím stranám, ani je nepoužíváme k jiným účelům.
Tento svůj souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním e-mailu na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo osobní návštěvou v sídle správce. Dále máte právo požádat o informaci, jaké osobní údaje jsou o vás zpracovávány, požadovat odstranění osobních údajů, požadovat opravu osobních údajů, pokud jsou neplatné nebo zastaralé, požadovat, aby nebyly vaše osobní údaje zpracovávány do doby, než bude vyřešena oprávněnost výše uvedených námitek, nebo podat stížnost u dozorového úřadu.
Pokud uvedete, že již nechcete dostávat sdělení týkající se našich aktivit, nebudeme Vám již tato sdělení zasílat a Vaše kontaktní údaje budou přesunuty do seznamu osob, jež si dané sdělení nepřejí dostávat. Vezměte prosím na vědomí, že máte právo kdykoli odmítnout zpracování osobních údajů pro účely marketingu, resp. zažádat o vymazání osobních údajů z našich databází (včetně seznamu vyřazených adresátů), a to zasláním požadavku e-mailem na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo osobní návštěvou v sídle správce.
Správcem osobních údajů je Národohospodářský ústav AV ČR, v. v. i., Politických vězňů 936/7, 111 21 Praha 1, IČO: 67985998. V případě jakéhokoliv dotazu nebo uplatnění svých práv v oblasti ochrany osobních údajů nás můžete také kontaktovat na e-mailové adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

CERGE-EI

V případě, že si přejete kontaktovat CERGE-EI, společné pracoviště Národohospodářského ústavu AV ČR a Univerzity Karlovy, pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo volejte +420 224 005 123.

IDEA Zpravodaj